Połącz...

Marketing and Business Development Specialist

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 10 000 PLN/m
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 1-13-44004

Globalna firma prawna tworzy nowy zespół, z zupełnie inną koncepcją specjalizacji w porównaniu do obowiązującego rynku. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zadania

  • Tworzenie i zarządzanie materiałami promocyjnymi
  • Prowadzenie komunikacji marki w wielu kanałach
  • Wspieranie procesu przedsprzedaży i sprzedaży
  • Współtworzenie materiałów promocyjnych o charakterze merytorycznym

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług profesjonalnych
  • Doświadczenie w kancelarii prawnej będzie atutem
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min.C1), 80% pracy w języku angielskim

Korzyści
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowotworzony zespół – wpływ na wynik całego działu
  • Praca w jednej z największych firm prawnych na świecie
  • Indywidualnie dobrany program szkoleń i certyfikacji
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Specjalista | Biznes | Rozwój biznesu | Rozwój | Marketing | Prawny | Kancelaria | Wydarzenie | Development team specialist