Połącz...

Managing Consultant - SAS Analytics Team

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 dni temu
Kontakt Daria Malanowska
Nr Ref. 2-10-41236

Obecnie, dla globalnej firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem analityków oraz konsultantów (SAS, R, Big Data, Matlab)
  • Definiowanie i analiza potrzeb klientów z obszaru Telco, Oil&Gas, Automotive, Pharmacy czy Energy
  • Opracowywaniem modeli prognostycznych przy użyciu SAS, R, Matlab, czy Big Data
  • Rozwijanie samych narzędzi do analizy i obróbki danych

Wymagania

  • Studia wyższe oraz płynna znajomość języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczanie w analizie danych i przygotowywaniu modeli prognostycznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość takich narzędzi jak SAS, R, Hadoop, Matlab
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL oraz narzędzi ETL
  • OTWARTOŚĆ DO CZĘSTYCH PODRÓŻY ZAGRANICZNYCH

Korzyści

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i rozwiązań
  • Rozbudowany pakiet szkoleniowy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Architekt | Bezpieczeństwo / ochrona | IT Analyst