Połącz...

Manager zespołu sprzedaży systemów logistycznych

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137980

Dla naszego Klienta specjalizującego się w rozwiązaniach automatyzujących i optymalizujących procesy w dziedzinie logistyki, produkcji i znakowania produktów poszukujemy osoby na stanowisko: Managera

Obowiązki:

  • zarządzanie pracą zespołu handlowego: dbanie o realizację celów sprzedażowych, kontrola jakości procesu sprzedaży, ustalanie KPI, monitorowanie stopnia realizacji celu sprzedażowego i efektywności, mentoring oraz rozwijanie i rozbudowywanie zespołu
  • rozwój strategii sprzedażowej (budowanie relacji biznesowych oraz strategicznych partnerstw w środowisku B2B)
  • dbanie o pozycje firmy na rynku
  • rozwijanie strategii firmy na rynkach międzynarodowych

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem handlowców
  • doświadczenie w sprzedaży systemów z obszaru logistyki i produkcji
  • b. dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • znajomość rynku, konurencji
  • otwartość, komunikatywność

Korzyści

  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • kurs językowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

Sprzedaż and Marketing | IT and Telekomunikacja | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | B2B | Rozwój biznesu |