Połącz...

Manager zespołu Master Data - finanse i księgowość

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140030

Naszym Klientem jest amerykańska firma. W związku z rozwojem firmy, poszukiwana jest osoba na stanowisko Managera zespołu Master Data.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem 4 osób
  • zarządzanie zmianami w obszarze Vendor Master Data
  • pełnienie roli Process Ownera w obszarze Vendor Master Data
  • monitorowanie KPI

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i zmianą
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • dobra znajomość SAP

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, premia roczna)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Wprowadzanie danych | Dane podstawowe | Governor