Połącz...

Manager zespołu księgowego - międzynarodowa firma IT

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 124817

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma. Dla naszego Klienta szukamy obecnie osoby na stanowisko Managera zespołu księgowego.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja obsługi procesów księgowych
  • zarządzanie zespołem 8 osób
  • kontrola operacji księgowych, a także odpowiedzialność za miesięczne zamknięcia
  • miesięczny proces raportowania danych finansowych prowadzonych spółek
  • przygotowywanie raportów, analiz
  • obsługa rozrachunków firmy

Wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego, samodzielnego księgowego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • ugruntowana wiedza z dziedziny pełnej księgowości umożliwiająca pełnienie roli mentora/eksperta
  • bardzo dobra znajomość Ms Office
  • doświadczenie w pracy z programem klasy ERP będzie dodatkowym atutem

  • możliwość rozwoju i uczestniczenia w tworzeniu działu od podstaw
  • praca w międzynarodowym środowisku

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Supervisor | Zobowiązania | Kompleksowy | Korporacja | Excel | Środki trwałe | Finanse | IFRS | Zmiana | Vat | SAP |