Połącz...

Manager Pionu Finansowego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 4-11-41064

Naszym Klientem jest firma z zagranicznym kapitałem, marka ciesząca się dużym uznaniem, istniejąca już od prawie 50 lat rynku. Wraz z rozwojem struktur firmy, poszukujemy osób, które obejmą funkcję Managera Pionu Finansowego.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pracy działu księgowości
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i współpraca ze spółkami audytorskimi
  • Sporządzanie i kontrola sprawozdań wobec NBP i GUS
  • Kontrolowanie sprawozdań grupowych
  • Współpraca z zagraniczną centralą firmy i innymi działami/ oddziałami firmy
  • Inne aktywności zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia biegłego rewidenta lub doradcy podatkowego
  • Min. 3-5 lat doświadczenia w dziale księgowości w firmie z zagranicznym kapitałem
  • Doświadczenie w obszarze prawa podatkowego i bilansowego
  • Wiedza z zakresu przepisów podatku dochodowego od osób prawnych; znajomość przepisów ustawy o VAT, również wyroków unijnych
  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, znajomość międzynarodowych standardów o rachunkowości byłaby atutem
  • Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (ewentualnie bardzo dobry język angielski)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i kompetencje w tym zakresie
  • Dojrzałość, profesjonalizm i wysoka pro kliencka postawa

Korzyści

  • Miejsce pracy w Poznaniu;
  • Kompleksowe wdrożenie w stanowisko oraz niezbędne szkolenia
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna; ubezpieczenie na życie oraz NNW; fundusz emerytalny; możliwość udziału w kursach językowych)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Umowa o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Bankowość | Dyrektor | Koordynator | Kierownik / menedżer | Supervisor | Finanse | Finansowe | Excel | Back office | IFRS | Podatki | Vat | Financial director / manager