Połącz...

Sales Manager (branża IT)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 140199

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, poszukujemy osoby na stanowisko: Sales Manager.

Obowiązki:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zarządzanie zespołem handlowców, motywowanie i nadzór nad podległymi pracownikami,
  • Przygotowywanie raportów
  • Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży IT/ Telco (produkty lub usługi IT dla biznesu)
  • Doświadczenie i kompetencje zarządzania zespołem
  • Umiejętność budowania efektywnych relacji biznesowych
  • Umiejętność inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Korzyści

  • Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pełne wdrożenie produktowe oraz wsparcie merytoryczne
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne w oparciu o podstawę oraz prowizje
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop (również do użytku prywatnego)
  • Karta multisport
  • Ubezpieczenie medyczne dla pracowników i członków rodziny
  • Premie świąteczne
  • Dofinansowanie urlopów
  • Miła atmosfera pracy, imprezy integracyjne i inne spotkania firmowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Oprogramowanie | Sprzęt | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Kierownik / menedżer produktu | IT | Rozwój | Rozwój biznesu | Inżynieria | Techniczny | Sales Department Manager