Połącz...

Manager działu AP - firma produkcyjna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 dni temu
Nr Ref. 7-11-41797

Naszym Klientem jest międzynarodowa produkcyjna. Dla naszego Klienta szukamy obecnie osoby na stanowisko Managera zespołu AP.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja obsługi procesów księgowych w obszarze AP
  • zarządzanie zespołem księgowych
  • kontrola operacji księgowych
  • miesięczny proces raportowania danych finansowych
  • przygotowywanie raportów, analiz

Wymagania

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku lidera zespołu księgowego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • ugruntowana wiedza z dziedziny pełnej księgowości umożliwiająca pełnienie roli mentora/eksperta
  • bardzo dobra znajomość Ms Office
  • doświadczenie w pracy z programem klasy ERP będzie dodatkowym atutem
  • otowość do podjęcia pracy w oparciu o umowę na zastępstwo - okres 1 roku

Korzyści

Korzyści:
  • możliwość rozwoju i uczestniczenia w tworzeniu działu od podstaw
  • praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Logistyka | Kupno | Specjalista | Planista | Kontroler | Konsultant | Techniczny | Motoryzacja | Klient | Logistyka | Zakupy | Bookkeeper, accountant