Połącz...

Manager ds. zakupów - branża chemiczna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135963

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży chemicznej, w związku z rozwojem zakładu, poszukujemy osoby na stanowisko Manager ds. zakupów.

Zakres obowiązków:

  • zamówienia surowców w oparciu o plan produkcyjny i prognozy
  • kontrolowanie poziomu zapasów oraz terminowości dostaw
  • bliska współpraca z innymi działami w celu realizacji planu produkcyjnego
  • utrzymywanie dobrych relacji i płynnej współpracy z dostawcami z całego świata
  • udział w negocjacjach cenowych, renegocjacjach umów
  • ewidencja i aktualizacja danych w systemie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub ekonomiczne
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale zakupów lub logistyki
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2); znajomość drugiego języka obcego będzie dużym atutem
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień związanych z procedurami oraz prowadzeniem negocjacji handlowych; znajomość branży chemicznej będzie dużym atutem
  • doświadczenie w budowaniu relacji z dostawcami
  • dobre umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • dobre umiejętności analityczne, dokładność

Korzyści

  • ciekawe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i umiejętności

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kupno | Kupiec | Specjalista | Chemiczny | Chemia | Zamówienia | Zakupy | Kupno | Łancuch dostaw |