Połącz...

Manager ds. szkoleń i rozwoju

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137399

Dla naszego Klienta, jednej z największych sieci aptecznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, pilnie poszukujemy charyzmatycznej i energicznej osoby która obejmie w pełni samodzielne stanowisko

Miejsce Pracy: Wrocław + podróże służbowe

Rola dostępna od zaraz

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii i bieżących planów szkoleniowych
  • Analiza potrzeb szkoleniowych pracowników
  • Opracowywanie oraz modyfikacja materiałów szkoleniowych adekwatnie do potrzeb biznesowych
  • Planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją procesu szkoleń
  • Zarządzanie budżetem szkoleniowym: planowanie wydatków, optymalizacja kosztów
  • Analizowanie i ocenianie prowadzonych projektów szkoleniowych pod kątem ich użyteczności dla uczestników, jakości i efektu biznesowe
  • Kontrola stanu wiedzy pracowników oraz tworzenie testów merytorycznych.
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań.
  • Monitorowanie efektywności realizowanych działań szkoleniowych.

Wymagania

  • 3-4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami szkoleniowym
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu szkoleń
  • Znajomość tradycyjnych i nowoczesnych metod szkoleniowych (mentoring, coaching, on-the-job lub szkolenia stacjonarne, e-learning, warsztaty, symulacje)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Min komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Świadomość biznesowa: przełożenie potrzeb biznesowych na konkretne projekty szkoleniowe
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i trenerskie
  • Innowacyjność, otwartość na zmiany i gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań
  • Umiejętność planowania oraz skutecznego zarządzania czasem
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do podróży służbowych

Korzyści

  • umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy kwartalna
  • pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Kierownik / menedżer | Koordynator | Trener / coach | Partner biznesowy | Lider zespołu | Szkolenie | Zarządzanie talentem | Rozwój |