Połącz...

Manager ds. Rekrutacji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 dni temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-12-41439

Naszym Klientem jest prestiżowa firma, lider w branży doradczej, która w związku z rozwojem swojej organizacji w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych stanowiskiem Managera ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • implementowanie, wspieranie biznesu a także zarządzanie standardami jakości w całości obszaru HR
  • bliska, codzienna współpraca z lokalnym biznesem, HR Managerem a także z działem personalnym na poziomie globalnym
  • przygotowywanie i realizowanie krótko i długoterminowej strategii dotyczącej kwestii jakości procesów HR
  • weryfikacja i aktualizacja procesów HR-owych oraz dokumentacji
  • przygotowywanie raportów w tym z realizacji prowadzonych projektów
  • monitorowanie wykonywania zaleceń, identyfikowanie ewentualnych odchyleń oraz wprowadzanie działań naprawczych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy
  • min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w dużej, międzynarodowej organizacji
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami jakościowymi w obszarze rekrutacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1 wg CEFR)
  • bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Power Point)
  • zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • sumienność, bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność rekomendowania rozwiązań oraz budowania długofalowych relacji

  • umowa o pracę na pełny etat w bardzo profesjonalnym środowisku pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet socjalny
  • praca u uznanego pracodawcy w renomowanej organizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Prawo | Administracja | Jakość | Specjalista | Koordynator | Administracja | Rekrutacja | Prawny | Osobisty | Kadry | HR Generalist