Połącz...

Manager ds. kosztów

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 139483

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w realizacji dużych inwestycji budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko: Manager ds. kosztów

Obowiązki:

  • Analiza i koordynacja wymaganej dokumentacji kontraktowej;
  • Przygotowywanie oraz realizacja strategii redukcji kosztów przy zachowaniu jak najwyższej jakości;
  • Zarządzanie zespołem;
  • Nadzór nad kosztami związanymi z realizacją inwestycji i analizy ofert firm podwykonawczych;
  • Weryfikacja i sporządzanie dokumentacji powykonawczych;
  • Monitorowanie i raportowanie wyników finansowych projektu, płatności oraz sporządzanie prognoz i analiz ekonomicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w firmach z branży budowlanej, konstrukcyjnej;
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń (szczególnie w zakresie budowy dróg);
  • Wiedza nt. FIDIC i prawa budowlanego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość MS Office oraz AutoCAD;
  • Prawo jazdy kat. B;

  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Udział w ciekawych projektach i dużych inwestycjach;
  • Wysokie standardy pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Budownictwo and nieruchomości | Inżynieria | Analizy | Przemysł | Infrastruktura | Drogi i mosty | Inspektor | Kierownik / menedżer | Kosztorysant | Budżet | Budownictwo | Koszt | Inwestycja | FIDIC | Droga | Site manager