Połącz...

Manager ds. Controllingu Łańcucha Dostaw

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 7 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 140268

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Gdyni

Obowiązki:

  • Przygotowanie budżetów i planów finansowych związanych z obszarem supply chain;
  • Przygotowanie informacji dla Zarządu oraz raportowanie w zakresie supply chain;
  • Realizacja polityki finansowej firmy oraz kontrola procesów finansowych;
  • Opracowanie wycen kosztów standardowych produktów i zapasów
  • Kalkulacje cen transferowych i nadzór nad poprawnościa umów w tym obszarze;
  • Udział w projektach związanych z controllingiem w obszarze Supply Chain;
  • Analiza rentowności produktów oraz ryzyka inwestycji;
  • Zarządzanie małym zespołem;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne;
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobny stanowisku;
  • Doświadczenie w analizach i controllingu produkcyjnym;
  • Język angielski - biegły;
  • Zanjomość SAP;
  • Znajomość MSSF;
  • ACCA lub CIMA będą dodatkowym atutem;
  • Rozwinięte umiejetności interpersonalne oraz duża samodzielność;

Korzyści

  • możliwość pracy międzynarodowych strukturach;
  • szansa rozwoju i awansu;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji;
  • Odpowiedzialność i samodzielność.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy;
  • bogaty pakiet benefitów;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Produkcja and zakupy and logistyka | Analizy | Finanse | Produkcja | Księgowość | Audyt | Kierownik / menedżer | Kontroler | FMCG | Żywność | ACCA | Biznes | CIMA | Kontroling | ERP | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | Produkcja | Projekt | SAP | Łancuch dostaw | Financial Controller