Połącz...

Młodszy Manager zespołu finansowego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 139762

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży finansów. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera.

Zakres obowiązków:

  • analiza zgodności wykonywanej pracy z wymogami i standardami stosowanymi w audycie
  • rola coacha zespołu, dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników
  • praca w oparciu o międzynarodowe standardy rachunkowości
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy, rozwój wewnętrznych procedur i standardów jakościowych

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze finansów (GL, audyt, kontroling etc.)
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • praca w renomowanej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wsparcie w zakresie zdobywania kwalifikacji zawodowych (KIBR, ACCA)
  • system szkoleń wewnętrznych

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres mirela.wasztyl@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Audyt | Finanse SSC / BPO | Finanse | Kierownik / menedżer | CIMA | ACCA | Auditor