Połącz...

Magister Farmacji/ Farmaceuta

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Nr Ref. 5-14-41765

Firma Grafton dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:
Magister farmacji

Lokalizacja: Legnica

Zakres obowiązków

  • Wsparcie klienta aptecznego;
  • Konsultowanie problemów Klientów, informowanie o produktach, ich działaniu oraz zalecanym dawkowaniu;
  • Wydawanie leków na receptę;
  • Prowadzenie ewidencji stanu asortymentu w aptece;
  • Sprzedaż wyrobów leczniczych i produktów medycznych.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie farmaceutyczne;
  • Odbyty staż ( min. 5 msc.);
  • Komunikatywność;
  • Rzetelność;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym.

Korzyści

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna;
  • Premie miesięczne oraz roczne;
  • Wyprawki szkolne dla dzieci.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Medycyna i farmaceutyka | Farmaceutyka | Obsługa klienta | Sprzedaż | Farmaceuta | Specjalista | Przedstawiciel handlowy | Doradca medyczny | Chemiczny | FMCG | Opieka zdrowotna | Medyczny | Farmaceutyczny | Produkt | Sprzedaż | Pharmacist