Połącz...

Magazynier

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 12 dni temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 131110

Dla naszego klienta - międzynarodowego koncernu produkcyjnego branża rolnicza, poszukujemy pilnie pracownika magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe.

Miejsce pracy: Niepruszewo

Obowiązki:

  • przygotowanie towaru zgodnie ze specyfikacją
  • dostarczanie surowców na linie produkcyjne
  • prace porządkowe na magazynie
  • wsparcie pracowników przy obsłudze lini produkcyjnej
  • obsługa wózków widłowych (załadunek i transport na terenie magazynu)

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie w pracy na magazynie

Korzyści

  • umowa o pracę tymczasową
  • praca od zaraz
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Robotnik | Logistyka | Production Operator