Połącz...

Magazynier

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 3-19-41062

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży medycznej – pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Lokalizacja: Warszawa, ul. Poleczki

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zamówień,
  • rozmieszczanie przyjętego towaru w magazynie,
  • wprowadzanie do systemu danych dotyczących ilości towaru,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych,
  • przygotowanie przesyłek wg. obowiązującej procedury,
  • wystawianie dokumentów magazynowych,
  • bieżąca współpraca z firmami kurierskimi,
  • terminowa i kompleksowa realizacja zleceń.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziany techniczne),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość programów MS Excel i MS Word
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • wysoka kultura osobista.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • umowa o pracę tymczasową do końca roku (31.12.2016),
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Robotnik | Warehouse keeper