Spezialist (m/w) im Order Management mit Deutsch und English

Lokalizacja Żoliborz
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 6 500 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 1-26-41908

Für unseren internationalen Kunden suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt eine Unterstützung als Spezialsit (-in) mit Deutsch und Englisch

Ihre Aufgaben:

  • Koordination von Bestellungen und Lieferungen
  • Auftragsannahme und Weiterleitung von Anfragen
  • Erstellung der Berichte und der Verträge
  • Korrespondenz mit anderen Abteilungen
  • Kundenbetreung per Email und Telefon

Wymagania

Anforderungen:
  • Min. 1-jährige Erfahrung im Umgang mit Kunden (z. B. Verkauf, Logistik, Kundenbetreuung, Bestellungen )
  • Fließende Deutschkenntnisse (C1)
  • Sehr gute Englischkenntnisse (min.B2)
  • Starke Kommunikation und Organisation
  • Sehr gute MS-Office-Kenntnisse

Korzyści

Das bieten wir Ihnen an:
  • Arbeitsvertrag
  • Arbeit im internationalen Umfeld
  • Schulungen
  • Private Versicherung
  • Medizinische Betreuung
  • Multisport-Schein

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Specjalista | SAP | Łancuch dostaw | Logistics specialist