Połącz...

Lider zmiany w branży automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 131123

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy doświadczonej osoby gotowej objąć stanowisko: Lider zmiany w branży automotive.

Zakres obowiązków:

  • realizacja celów produkcyjnych i jakościowych poprzez odpowiednią organizację pracy
  • zarządzanie procesem zmiany
  • rozliczanie indywidualnych wyników ilościowych i jakościowych podległych pracowników
  • dbałość o standaryzację procesów
  • kontrola efektywność wykorzystania w procesie produkcji zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych
  • współpraca z osobami kierującymi innymi obszarami
  • uczestnictwo w projektach optymalizacji procesów, wprowadzanie innowacji i usprawnień

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie związane z kierowaniem zespołem produkcyjnym i/lub zespołem technicznym najlepiej w branży Automotive
  • umiejętność pracy w zespole, kierowania zespołem oraz wielozadaniowość
  • wiedza z zakresu lean manufacturing i praktyczna znajomość narzędzi lean
  • znajomość specyfiki pracy w oparciu o wskaźniki jakościowe i ilościowe

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • szeroki zakres uprawnień i samodzielność w swoim obszarze
  • zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem w branży, możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł ciężki | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynieria | Inżynier | Technik | Spawacz | Supervisor | Mechanik | Kierownik / menedżer | Wsparcie techniczne | Metalurgia | Metal | Odlewanie | Materiały | Narzędzia |