Połącz...

Lider zespołu testerów embedded. Nowe centrum R&D.

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 130545

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, otwierającej nowe centrum R&D, poszukujemy osoby na stanowisko: Lider zespołu testerów embedded. Nowe centrum R&D.

Zakres obowiązków:

  • zbudowanie i zarządzanie pracą zespołu inżynierów ds. testów oprogramowania
  • coaching dla mniej doświadczonych członków zespołu
  • praca z narzędziami do testowania
  • analiza i tworzenie dokumentacji technicznej
  • współpraca z pozostałymi międzynarodowymi centrami R&D firmy
  • raportowanie do zagranicznej Centrali firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne)
  • znajomość narzędzi do testowania
  • wiedza z zakresu systemów wbudowanych (embedded)
  • znajomość języka programowania: C
  • mile zwiedzany certyfikat ISTQB

Korzyści

  • uczestnictwo w projekcie budowy Nowego Centrum R&D
  • możliwość wzięcia udziału w projektach prototypów wchodzących na rynek
  • możliwość rozwoju i współpracy z najlepszymi ekspertami z branży
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku pracy
  • szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych i zewnętrznych trenerów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość budowania kariery w globalnych strukturach firmy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Inżynieria | Oprogramowanie | Programista | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | .NET | C# | Visual Studio | MS SQL | SAP | ERP | Test | Labview | C++ | Wbudowane |