Połącz...

Lider zespołu service desk

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138003

Dla naszego Klienta, światowego lidera w swojej branży, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Lider zespołu service desk.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem około 20 konsultantów service desk,
  • wyznaczenie zadań oraz delegowanie obowiązków,
  • monitorowanie pracy podległego zespołu pod kątem jakości oraz efektywności (KPI, SLA),
  • zapewnienia najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta,
  • zapewnienie poprawności oraz terminowości realizowanych zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku lidera zespołu,
  • kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne środowisko pracy oraz rozwinięta kultura organizacyjna
  • umowa o pracę na pełen etat
  • możliwości awansu w strukturach firmy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Lider zespołu | Specjalista | Supervisor | BPO | Techniczny | Klient | Język | Helpdesk | Telemarketing | Department Manager