Połącz...

GL Team Leader

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-11-44252

Dla naszego Klienta, stabilnej firmy działającej od ponad 10 lat na poznańskim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • nadzorowanie procesu zamknięcia miesiąca
  • odpowiedzialność za realizację KPI oraz SLA przez zespół
  • czuwanie nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi regulacjami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • przygotowywanie analiz i raportów dla celów zarządczych
  • przygotowywanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych
  • organizowanie pracy 10-osobowego zespołu księgowego
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS)
  • tworzenie rocznych sprawozdań finansowych

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze księgowości - zdobyte w strukturach SSC/BPO lub jako główny księgowy w międzynarodowej firmie (mile widziani są również kandydaci z doświadczeniem w consultingu/audycie)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i zarządzania zespołem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wielozadaniowość- umiejętność łączenia obowiązków TL oraz roli Experta w obszarze księgowości
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości

Korzyści

  • możliwość pracy w międzynarodowych strukturach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny w postaci karty multisport, prywatnej opieki medycznej, dofinansowania do szkoleń itp.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Analizy | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Supervisor | Lider zespołu | Kontroler | Generalist | Kierownik / menedżer ds.kontaktów z klientem korporacyjnym | ACCA | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | Projekt | Raportowanie | SAP | Starszy / starsza | Dostarczanie usług | Chief Accountant