Połącz...

Lider wydziału produkcyjnego - firma z branży Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 132371

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Manager wydziału produkcyjnego.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • dbałość o efektywność procesu produkcyjnego
  • odpowiedzialność za przestrzeganie systemów i procedur stosowanych w firmie
  • przestrzeganie i monitorowanie stosowania obowiązującej w firmie organizacji pracy oraz regulaminów, procedur i innych instrukcji wewnętrznych w tym p. poż i BHP
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku supervisora/lidera zespołu, kierownika zmiany
  • doświadczenie w firmie z branży Automotive
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość zasad Lean Manufacturing
  • zdolności przywódcze, umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobra atmosfera parcy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kierownik / menedżer | Dyrektor | Supervisor | FMCG |