Połącz...

Lider wydziału produkcyjnego - firma z branży Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 132371

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Manager wydziału produkcyjnego.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • dbałość o efektywność procesu produkcyjnego
  • odpowiedzialność za przestrzeganie systemów i procedur stosowanych w firmie
  • przestrzeganie i monitorowanie stosowania obowiązującej w firmie organizacji pracy oraz regulaminów, procedur i innych instrukcji wewnętrznych w tym p. poż i BHP
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku supervisora/lidera zespołu, kierownika zmiany
  • doświadczenie w firmie z branży Automotive
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość zasad Lean Manufacturing
  • zdolności przywódcze, umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobra atmosfera parcy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kierownik / menedżer | Dyrektor | Supervisor | FMCG |