Lider Projektów (migracja i transformacja procesów biznesowych)

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137694

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Projektów.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów związanych ze standaryzacją, usprawnieniem i optymalizacją procesów biznesowych w SSC.
  • udział w migracjach procesów z zagranicznych jednostek do Łodzi.
  • regularna komunikacja ze wszystkimi uczestnikami projektu, prezentacja wyników.
  • zapewnienie realizacji wyznaczonych celów zgodnie z metodologią projektu.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w strukturach SSC.
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów związanych z transformacją i usprawnieniem procesów.
  • doświadczenie w migracji procesów finansowo-księgowych.
  • znajomość metodologii zarządzania projektami.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • znajomość SAP-a.
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne.
  • samodzielność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Kierownik / menedżer projektu | Biznes | ERP | Excel | Finanse | Wdrażanie | Ulepszanie | Proces | Projekt | SAP | Dostarczanie usług | Zmiana |