Połącz...

Lider Projektów Lean Manufacturing

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 136395

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, produkująca części do przemysłu samochodowego.
W związku z rozbudową zakładu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Definiowanie celów i wyznaczanie zadań w obszarze związanym z podnoszeniem efektywności procesów produkcyjnych;
  • Wdrażanie działań mających na celu rozwój i doskonalenie procesów produkcyjnych;
  • Optymalizacja procesów w zakładzie oraz wspieranie i nadzorowanie inicjatyw eliminujących straty;
  • Wdrażanie metodologii związanej z optymalizacją procesów: Six Sigma, Kaizen, Lean Management;
  • Pełnienie roli Eksperta Lean w obszarze obsługiwanych procesów produkcyjnych;
  • Planowanie i przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń i warsztatów dla pracowników – kreowanie filozofii Lean Management;

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie wdrażania lean management w firmie produkcyjnej, preferowana branża automotive;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doskonała znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru Lean (TPM, 5S, VSM, Kanban, etc.);
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Inżynier | Specjalista | Kierownik / menedżer | Koordynator | Konsultant | Wsparcie techniczne | Motoryzacja | Wdrażanie | Rozwój | Kaizen | Kanban | Lean | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Proces | Produkcja | SPC | Tpm | Six Sigma | Projekt | Oferta | Jakość | Development engineer