Połącz...

Lider projektów - branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 132381

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży Automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko lidera projektów.

Zakres obowiązków:

  • określanie, planowanie i wprowadzanie nowych procesów produkcyjnych
  • definiowanie parametrów procesów, standaryzacja procesów
  • współpraca z Project Managerami w zakresie wdrażanych projektów, a także z działami: jakości, produkcji, utrzymania ruchu, prototypowni, narzędziowni, BHP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako inżynier w branży Automotive
  • doświadczenie w kierowaniu projektów/zespołów
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. poziom B2)
  • znajomość j.niemieckiego będzie atutem
  • praktyczna znajomość: FMEA, PPAP, APQP, SPC, CP, 5M
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office – zwłaszcza programów Excel i Project
  • umiejętność zarządzania projektami; sprawnego planowania i realizowania zadań

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobra atmosfera pracy

Aby aplikować na to stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie programu Word z numerem referencyjnym podanym w tytule maila na adres katowice@grafton.pl.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Jakość | Inżynier | Kontroler | Specjalista | ISO/TS 16949 | 8D | TQM | FMEA | Kaizen |