Połącz...

Laborant Kolorysta z językiem niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140004

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy w najnowocześniejszym laboratorium na staowisku Laborant-Kolorysta.

Obowiązki:

  • wprowadzanie danych do systemu,
  • praca nad nowymi recepturami,
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji w języku niemieckim,
  • codzienny kontakt z zagranicznymi jednostkami firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
  • mile widziani absolwenci po kierunku papiernictwo i poligrafia lub kierunkach chemicznych,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22),
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej,
  • zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Chemia | Drukowanie / poligrafia | Asystent / asystentka | Chemik | Inżynier | Technik | Laboratorium | Laboratory technician