Połącz...

Kupiec ze znajomością języków obcych

Lokalizacja lubelskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136980

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy- lidera z zakresu energetyki i automatyki, szukamy kandydatów na stanowisko Kupca
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie i dobór kontrahentów
  • Ocena dostawców obecnych i potencjalnych
  • Prowadzenie przetargów oraz odpowiedzialność za negocjacje z kontrahentami
  • Tworzenie oraz rozwijanie procesów oraz procedur zakupowych
  • Nadzór nad realizacją zamówień, udział w procedurach reklamacyjnych
  • Przeprowadzanie okresowych analiz budżetów zakupowych na rynku lokalnym
  • Generowanie oszczędności w obszarze zakupów operacyjnych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym
  • Opieka na wewnętrzną platformą zakupową

Wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i dobra języka angielskiego
  • Doświadczenia w obszarze zakupów/ sprzedaży/ logistyki/ administracji
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Mile widziane doświadczenie w SSC
  • Wyższe wykształcenie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Mile widziana wiedza z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Możliwość wzięcia udziału w start-upowym projekcie
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Dużo ciekawych wyzwań zawodowych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Sprzedaż | Analityk | Specjalista | Kupiec | Wsparcie | Back office | SSC | Starszy / starsza | Zamówienia | Raportowanie | Przyjmowanie zamówień | Operation lead | Dane podstawowe | Kategoria | FMCG | Strategia |