Połącz...

Kupiec z językiem francuskim

Lokalizacja kujawsko-pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137241

Dla naszego Klienta, jednego z globalnych liderów dostarczających usługi w obszarze IT i Telekomunikacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Koordynacja procesu zakupów
  • Obsługa klienta francuskojęzycznego
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami z zagranicy
  • Wpisywanie danych do bazy
  • Tworzenie raportów oraz sprawozdań

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2 +)
  • Dobra znajomość języka angielskiego(min B2-)
  • Min. roczne doświadczenie w zakupach lub obsłudze klienta
  • Umiejętność wykorzystywania programu Microsoft Excel

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny( opieka medyczna, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie)
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na: General.Application6@grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Obsługa klienta | Finanse | Asystent / asystentka | Specjalista | SAP | Klient | Administracja | Excel | Lecturer