Połącz...

Księgowy z portugalskim i angielskim - nowe SSC

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 128690

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, w związku z rozwojem organizacji, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach nowych projektów na stanowisku: Księgowy z portugalskim i angielskim.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i rozliczanie wydatków służbowych pracowników
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • przygotowywanie raportów w zakresie wydatków służbowych
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności
  • raportowanie błędnych rozliczeń
  • wsparcie pracowników w zakresie procedur rozliczania wydatków służbowych

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze księgowości (w SSC, BPO, firmach produkcyjnych, firmach rachunkowych); preferowane doświadczenie w centrum usług wspólnych
  • bardzo dobra znajomość języka portugalskiego (wykorzystywany w codziennej pracy)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • dobra organizacja pracy
  • orientacja na rozwiązywanie problemów
  • zdolności komunikacyjne
  • otwartość na zmiany oraz pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane:
  • doświadczenie w zakresie rozliczania wydatków służbowych
  • znajomość systemu SAP

  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych dzięki stałemu, codziennemu kontaktowi z językami
  • przyjazna atmosfera pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w języku angielskim, w formacie programu Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres katowice@grafton.pl .

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Sox | SAP |