Księgowy z komunikatywnym językiem niemieckim - nowe centrum biznesowe

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138235

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży finansowej. Obecnie firma tworzy w Opolu nowe centrum biznesowe. W związku z tym nasz Klient poszukuje osób gotowych na podjęcie pracy na stanowisku Księgowego w dziale AP.

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • udział w migracji procesów z Niemiec do Opola
  • praca w języku niemieckim
  • weryfikacja faktur zakupowych
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • przygotowywanie płatności
  • kontakt z klientami w języku niemieckim

Wymagania

  • gotowość do wyjazdu do Niemiec na okres 2-3 miesięcy (z możliwością przyjazdów do Polski na weekend)
  • dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B1)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (A2)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie w pracy w obszarze finansów/księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • elastyczność, chęć pracy w międzynarodowym środowisku

  • możliwość wzięcia udziału w budowaniu nowego centrum biznesowego od podstaw
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: opole@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Analityk | Asystent / asystentka | Zobowiązania | SAP | Excel | Koszty podróży | Młodszy / młodsza |