Połącz...

Księgowy GL ze znajomością języka francuskiego - SSC

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140025

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowego GL, który będzie odpowiedzialny za rynek francuski.

Obowiązki:

  • przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • uzgadnianie sald na kontach
  • księgowanie dokumentów finansowych
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • kontakt z klientami w języku francuskim

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego księgi głownej
  • znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2
  • dobra znajomość Excela

  • praca w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwosći rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • umowa o pracę oraz pakiet benefitów pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Excel | Migracja | Fakturowanie | Księga główna | Należności | Rozliczanie płatności | SAP | Środki trwałe | Bookkeeper, accountant