Połącz...

Księgowy GL ze znajomością języka francuskiego - SSC

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140025

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowego GL, który będzie odpowiedzialny za rynek francuski.

Obowiązki:

  • przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • uzgadnianie sald na kontach
  • księgowanie dokumentów finansowych
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • kontakt z klientami w języku francuskim

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego księgi głownej
  • znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2
  • dobra znajomość Excela

  • praca w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwosći rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • umowa o pracę oraz pakiet benefitów pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Excel | Migracja | Fakturowanie | Księga główna | Należności | Rozliczanie płatności | SAP | Środki trwałe | Bookkeeper, accountant