Połącz...

Księgowy z komunikatywnym językiem czeskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 140023

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowego, który byłby odpowiedzialny za rynek czeski.

Obowiązki:

  • udział w zamknięciu miesiąca
  • uzgadnianie sald na kontach
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych
  • kontakt z klientami w j. czeskim

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum roczne doświadczenie wpracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka czeskiego na poziomie min. B1
  • dobra znajomość Excela

Korzyści

  • udział w migracji procesów do Polski
  • praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Excel | Migracja | Fakturowanie | Księga główna | Należności | Rozliczanie płatności | SAP | Środki trwałe | Bookkeeper, accountant