Asystent w dziale księgowości z j.niemieckim - nowy start-up

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 136745

Naszym Klientem jest znana niemiecka firma, otwierająca nowe centrum finansowo-księgowe. Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach nowych projektów na stanowisku:
Asystenta w dziale księgowości.
Miejsce pracy: Katowice lub Kraków

Ponadto w zakres obowiązków będą wchodzić:

  • rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych
  • odpowiedzialność za procesy zobowiązań lub należności
  • przestrzeganie procedur i standardów firmy
  • uzupełnianie danych w systemie SAP
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • księgowanie środków trwałych
  • kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • komunikatywność, otwartość - predyspozycje do pracy w grupie

Korzyści

Oferta:
  • uczestnictwo w procesie tworzenia nowego centrum usług wspólnych
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość awansu w strukturach firmy oraz udziału w licznych szkoleniach

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Analizy | Audyt | Bankowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Analityk | Specjalista | Urzędnik | Zobowiązania | Należności | Excel | SAP | Wprowadzanie danych | Windykacja | Księga główna | Bookkeeper, accountant