Połącz...

Księgowy z językiem francuskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139842

Naszym Klientem jest finansowo-księgowe centrum usług wspólnych. Firma poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Księgowego AP/GL z j. francuskim.

Obowiązki:

  • księgowanie i aktualizowanie rezerw i odpisów
  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca
  • uzgadnianie sald kont, rozrachunków
  • raportowanie według IFRS
  • kontakt z klientem w języku francuskim

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze AP/GL
  • dobra znajomość języka francuskiego (B1/B2)
  • ukończone studia wyższe

  • stabilna praca w międzynarodowej firmie, centrum finansowo- księgowym
  • samodzielne stanowisko
  • pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Księga główna | Bookkeeper, accountant