Połącz...

Księgowy z j. niderlandzkim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 dni temu
Nr Ref. 1-26-40781

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z obszaru SSCi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • koordynacja pracy zespołu (ok. 5 osób)
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • przygotowywanie, kontrolowanie i dokonywanie płatności
  • procesowanie faktur
  • uzgadnianie kont
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi jednostkami firmy

Wymagania

  • wykształcenie średnia lub wyższe, mile widziane kierunki: finanse, księgowość
  • zaawansowana znajomość angielskiego i dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem
  • doświadczenie w pracy w dziale księgowym (min. 4 lata)
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w ścisłym centrum Warszawy
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Liczne szkolenia

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Ogólny | Accounting methods specialist