Połącz...

Księgowy w dziale Księgi Głównej z j.angielskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 128186

Naszym klientem jest międzynarodowa firma o kulturze skandynawskiej. Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach stanowiska Księgowego w dziale Księgii Głównej (GL).

Zakres obowiązków:

  • Rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych
  • Odpowiedzialność za procesy księgi głównej
  • Przestrzeganie procedur i standardów firmy
  • Uzupełnianie danych w systemie SAP
  • Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • Księgowanie środków trwałych
  • Kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • Raportowanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/ekonomia.
  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowości w obszarze Księgi Głównej - GL ) w międzynarodowych strukturach SSC/BPO;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
  • Znajomość systemu ERP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy grupie, silne zorientowanie na współpracę z klientem wewnętrznym,
  • Otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Korzyści

  • szkolenia
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnet MultiSport
  • przyjazna atmosfera pracy (kultura skandynawska)
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Bookkeeper, accountant