Połącz...

Księgowy w dziale Księgi Głównej

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 126647

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która centralizuje swoją księgowość w Krakowie poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowisko Księgowego w dziale księgi głównej

Zadania:

  • Rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych
  • Odpowiedzialność za procesy księgi głównej
  • Uzupełnianie danych w systemie SAP
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i raportów
  • Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • Monitorowanie transakcji miedzy społkamii firmy
  • Księgowanie środków trwałych
  • Kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy w języku angielskim

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane o profilu finansowym;
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości w dziale Księgi Głównej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy grupie.
  • znajomość systemu SAP bedzie dodatkowym atutem

  • Biurowiec klasy A w jednej z najbardziej atrakcyjnych krakowskich lokalizacji z darmowym parkingiem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Pakiet kafateryjny
  • Szkolenia
  • Możliwości awansu w strukturach firmy.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Analizy | Finanse | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Excel | Finanse | Ogólny | Księga główna | Bookkeeper, accountant