Połącz...

Księgowy w dziale GL z językiem włoskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 godzin temu
Nr Ref. 5-26-41655

Chciałbyś rozwijać swoją karierę w dziale Księgi Głównej w międzynarodowym centrum biznesowym?
Weź udział w prowadzonym przez nas procesie rekrutacyjnym!

Dla naszego Klienta poszukujemy Księgowego w dziale GL z językiem włoskim

Obowiązki:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • wykonywanie księgowań
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • prowadzenie rejestru środków trwałych oraz rozliczeń międzyokresowych
  • konsolidacja oraz potwierdzanie sald oraz transakcji
  • utrzymywanie kontaktu z instytucjami zewnętrznymi oraz działem audytu

Wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia w obszarze finansów księgowości
  • bardzo dobra znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości ( US-GAAP, IFRS)
  • płynna znajomość języka włoskiego oraz komunikatywna języka angielskiego
  • znajomość programu SAP
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • premia roczna
  • pakiet benefitów
  • atrakcyjna lokalizacja biura

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Księga główna | US GAAP | IFRS | Finanse | Finansowe | SAP | Biznes | Excel | Ogólny | Proces | Finance accountant