Połącz...

Księgowy dziale księgi głównej z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 138393

Firma Grafton Recruitment wspiera proces rekrutacyjny dla międzynarodowej firmy z obszaru BPO. Jest to jedna z rozpoznawalnych firm na rynku światowym. Uznana za jednego z najlepszych pracodawców.
Obecnie poszukujemy osoby do działu księgi głównej na stanowisko księgowego.
Stanowisko: Księgowy dziale księgi głównej z językiem niemieckim

Obowiązki:

  • Zapewnienie zgodności ze standardami rachunkowości oraz wymagań ustawowych poprzez prowadzenie zorganizowanych rachunków i rejestrów zgodnie z procedurami;
  • Analizowanie i raportowanie pozycji bilansowych;
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów;
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
  • Zamykanie miesiąca;
  • Uzgadnianie kont bilansowych;
  • Księgowanie dokumentów;
  • Przygotowywanie bilansu oraz raportów finansowych.

Wymagania

  • Wykształcenie w obszarze księgowości lub/i doświadczenie zdobyte w dziale księgi głównej;
  • Znajomość języka niemieckiego (B2) i angielskiego (B1);
  • Doświadczenie w księgowości;
  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły, obowiązkowość;
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji;

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Lekcje języków obcych;
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz inne benefity.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Analizy | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Administrator | Analityk | Asystent / asystentka | Excel | Finanse | Finansowe | Projekt | Podatki | Vat | Księga główna | Należności | Zobowiązania | BPO | Biznes | Jednostka | Accounting methods specialist