Połącz...

Księgowy w dziale GL z j. angielskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136508

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego w dziale General Ledger z jęz. angielskim.

W zakres obowiązków będzie wchodzić:

  • rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych
  • codzienne wsparcie księgowych w obszarach AP, AR i GL
  • odpowiedzialność za procesy księgi głównej
  • przestrzeganie procedur i standardów firmy
  • uzupełnianie danych w systemie SAP
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • księgowanie środków trwałych
  • kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/ekonomii
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale Księgi Głównej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
  • znajomość systemu ERP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, silne zorientowanie na współpracę z klientem wewnętrznym
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie

Korzyści

  • umowa o pracę
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Księga główna | Finance accountant