Połącz...

Księgowy w dziale AR z językiem niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140429

Dla naszego Klienta, centrum usług wspólnych międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Księgowy w dziale AR z językiem niemieckim.

Obowiązki:

  • kontakt z Klientami oraz działami sprzedaży w celu uzyskania terminowych płatności od Klientów
  • obsługa kont należności i księgowanie różnego rodzaju wpływów
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z należnościami
  • terminowe wprowadzanie danych do systemu SAP
  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne)
  • 1-2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym w dziale należności
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego-B2
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu SAP
  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność

  • stabilna praca w międzynarodowej firmie, centrum finansowo-księgowym
  • możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, szkolenia językowe, dodatkowy dzień wolny od pracy)

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: krakow7@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Excel | Ogólny | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Bookkeeper, accountant