Połącz...

Księgowy w dziale AP z językiem niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 6-11-44889

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która centralizuje swoją księgowość w Krakowie poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowisko Księgowego w dziale AP

Zadania:

  • odpowiedzialność za procesy AP
  • kontrola księgowań oraz wyjaśnianie niezgodności
  • kontakt z działem zakupów
  • uzgadnianie konta zakupów, towarów i usług (GR/IR – Goods Receipt/ Invoice Receipt)
  • uzupełnianie danych w systemie SAP
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • przygotowywanie raportów i udział w zamknięciu miesiąca
  • kontakt z innymi jednostkami firmy (Niemcy)
  • praca nad usprawnianiem procesu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu finansowym)
  • 1- 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości (mile widziane osoby z doświadczeniem w biurach rachunkowych oraz firmach handlowych i usługowych)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i komunikatywna angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office i systemu SAP na poziomie dobrym
  • chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy grupie

Korzyści

  • praca dla jednej z największych niemieckich firm
  • biurowiec klasy A w jednej z najbardziej atrakcyjnych krakowskich lokalizacji
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • szkolenia językowe,
  • pakiety szkoleń poszerzające wiedzę w zależności od stanowiska
  • możliwości awansu w strukturach firmy

Agencja zatrudnienia numer 812.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Bookkeeper, accountant