Księgowy w dziale AP lub AR z językiem włoskim - nowe centrum biznesu

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Kontakt Olga Krzuś
Nr Ref. 137931

Naszym klientem jest centrum obsługujące procesy logistyczne międzynarodowej, renomowanej firmy. Dla naszego klienta, w związku z tworzeniem zupełnie nowego zespołu dedykowanego rynkom hiszpańskojęzycznym, poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowego AP/AR ze znajomością j.hiszpańskiego.
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań lub należności
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • tworzenie raportów dla kontroli wewnętrznej oraz raportów finansowych
  • udział w testach kontroli wewnętrznej
  • przestrzeganie procedur i standardów firmy
  • uzupełnianie danych w systemie SAP
  • kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy

Wymagania

  • ok. 2 lata doświadczenia w dziale AP lub AR
  • bardzo dobra znajomość znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka włoskiego (min. B2)
  • doświadczenie w pracy w organizacji SSC lub BPO
  • wykształcenie w obszarze finansów/ księgowości lub pokrewne
  • dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Exce
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • wysokie kompetencje interpersonalne
  • gotowość do podjęcia pracy w Krakowie

  • uczestnictwo w procesie tworzenia nowego centrum usług wspólnych
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość awansu w strukturach firmy oraz udziału w licznych szkoleniach

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Audyt | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Należności | ERP | Bookkeeper, accountant