Połącz...

Księgowy/Księgowa z biegłą znajomością języka angielskiego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-11-41229

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji, światowego lidera w branży doradczej, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Księgowa/Księgowy z biegłą znajomością języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Księgowanie w zakresie środków trwałych i amortyzacji;
  • Wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąca;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu sprawozdań finansowych;
  • Wspieranie migracji procesów księgowych z innych krajów;
  • Współpraca z oddziałami z zagranicy;
  • Monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych;
  • Dostarczanie raportów i analiz.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów / księgowości;
  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale księgowości (mile widziane doświadczenie w strukturach Shared Services z obszaru księgi głównej);
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Poparta doświadczeniem wiedza z zakresu księgi głównej;
  • Znajomość MS Office (Excel, Access);
  • Zorientowanie na cel i konsekwencja w działania;
  • Zorientowanie na klienta oraz pracę zespołową;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Interesująca i samodzielna praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Szeroki pakiet treningów i szkoleń;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Supervisor | Specjalista | ACCA | Środki trwałe | Zarzadzanie aktywami | BPO | Korporacja | Migracja | Wycena | Vat | Bookkeeper, accountant