Połącz...

Księgowy/-a AP/AR z j. angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139802

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawniczej, poszukujemy osób do Dzialu AP/AR.

Najwazniejsze obowiązki:

  • odpowiedzialność za procesowanie transakcji AP i AR
  • księgowanie oraz analizowanie procesów AP
  • branie udziału w procesie zamykania miesiąca
  • identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących płatności w przetwarzanych procesach
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu
  • rozpoznawanie i windykacja zaległych należności za faktury niezapłacone w terminie płatności.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 1 rok doświadczenia w księgowości AP/AR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2+
  • Umiejętności analityczne
  • Praca pod presją czasu.

Korzyści

Korzyści:
  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Indywidualnie dobrany zestaw szkoleń i certyfikacji
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Asystent / asystentka | Administrator | Księgowy / Księgowa | Rozliczenia / monitoring | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | Należności | Lecturer