Połącz...

Księgowy/a ds. Zobowiązań z j. szwedzkim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137711

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydata/ki ze znajomością języka szwedzkiego na stanowisko Księgowego/ej w Dziale Zobowiązań.

Zakres zadań:

  • księgowanie faktur w systemie SAP.
  • przygotowywanie i wykonywanie płatności.
  • zarządzanie danymi dostawców w systemie SAP.
  • udział w zamknięciu miesiąca po stronie zobowiązań.

Wymagania

min. 1 rok doświadczenia na stanowisku księgowym w obszarze zobowiązań.
  • bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego i angielskiego.
  • znajomość systemu SAP.
  • umiejętnośc pracy w zespole i komunikatywność.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera pracy.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • stabilne zatrudnienie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | SAP | Rozliczenia / monitoring | Należności | Skarb / skarbowy |