Połącz...

Księgowy P2P / Młodszy księgowy P2P

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Daria Bania
Nr Ref. 140374

Duża firma z udziałem kapitału zagranicznego działająca w branży nowoczesnych technologii, adresująca swoje usługi do szerokiego grona odbiorców indywidualnych i biznesowych, poszukuje kompetentnych i doświadczonych pracowników na stanowisko:
KSIĘGOWY P2P / MŁODSZY KSIĘGOWY P2P

Zadania:

  • administrowanie dokumentami otrzymanymi od dostawców oraz monitorowanie prawidłowości ich obiegu
  • weryfikacja faktur pod kątem zgodności z przepisami i procedurami
  • księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupu
  • księgowanie dokumentów magazynowych i uzgadnianie stanów magazynowych
  • wycena kont zobowiązań prowadzonych w walutach obcych
  • rozliczenie dokumentów zagranicznych (opłaty licencyjne, WDT, WNT, import, eksport, delegacje zagraniczne) oraz przygotowywanie sprawozdawczości podatkowej w tym zakresie
  • aktywny udział w procesie badania sprawozdań finansowych - przygotowywanie not w zakresie zakupów, zobowiązań i gospodarki magazynowej
  • weryfikacja, wyjaśnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
  • zadania związane z zamknięciem miesiąca
  • przygotowywanie raportów i danych dla potrzeb zarządczych
  • kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • udział w projektach z obszaru księgowości i raportowania

Wymagania

  • 1-3 lata doświadczenia w księgowości, podatkach lub działach pokrewnych
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, ekonomia)
  • dobra znajomość prawa bilansowego i podatkowego
  • umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków
  • systematyczność, dokładność i terminowość w realizacji codziennych zadań
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • wysoko rozbudowane umiejętności współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • umiejętność pracy z wieloma szybko zmieniającymi się priorytetami
  • inicjatywa w działaniu i gotowość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • praktyczna znajomość MS Office

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w dynamicznym środowisku i zespole otwartym na rozwój
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i doskonalenia swoich umiejętności

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Urzędnik | Zobowiązania | Należności | Administracja | Działanie | Młodszy / młodsza | Fakturowanie | Bookkeeper, accountant