Połącz...

Księgowy księgi głównej (GL) z językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135732

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Księgowy księgi głównej (GL) ze znajomością języka angielskiego.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:

  • obsługa w zakresie księgowym klientów wewnętrznych - spółek obsługiwanych w ramach centrum finansowo- księgowego
  • kontrola operacji księgowych w zakresie księgi głównej oraz środków trwałych
  • księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych
  • monitorowanie terminów płatności
  • uzgadnianie i wyjaśnianie różnic powstałych na saldach
  • miesięczne zamykanie ksiąg
  • audytowanie procesu
  • sporządzanie raportów na potrzeby klienta
  • przygotowywanie miesięcznych raportów na temat danych finansowych prowadzonych spółek

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości (np. samodzielny księgowy w firmie produkcyjnej, SSC, BPO, biurze rachunkowym)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z klientem zlokalizowanym zagranicą
  • wykształcenie wyższe (mile widziana rachunkowość i finanse)
  • znajomość SAP mile widziana

  • stabilna praca w międzynarodowej firmie, centrum finansowo- księgowym
  • samodzielne stanowisko
  • pakiet socjalny

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Księga główna |