Połącz...

Księgowy księgi głównej

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 6 dni temu
Nr Ref. 126942

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach nowych projektów na stanowisku: Księgowy GL.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie transition
  • tworzenie map procesów i adaptacja w centrum usług wspólnych
  • kontakt z niemieckimi klientami wewnętrznymi
  • bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • dekretacja, ewidencja i księgowanie dokumentów
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • udział w okresowych procesach sprawozdawczych (miesięczne i roczne)
  • praca z systemem SAP

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze księgowości
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • dobra organizacja pracy
  • orientacja na rozwiązywanie problemów
  • zdolności komunikacyjne
  • otwartość na zmiany oraz pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

Korzyści

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • miłą atmosferę pracy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Kontroler | Księga główna | Ogólny | Sox | SAP | Koszty podróży | Bookkeeper, accountant